Новости Славянска

В Славянске девушка хотела прыгнуть с крыши: как это было

Новости Славянска, 0 комментариев
В Славянске девушка хотела прыгнуть с крыши: как это было

   Самогубству 14-річної дівчини завадили патрульні у Слов’янську

   Вкрай стурбована дівчина знаходилася на даху будинку на вулиці Торській 36. Її побачила випадкова громадянка, яка поглянула у своє вікно, та одразу зателефонувала до поліції.

   Екіпаж №107 у складі лейтенанта поліції Сергія Морозова, рядового поліції Марка Кириленка та рядового поліції Валентина Дещенка, за лічені хвилини прибув на місце події.

   Валентин залишився внизу, а Сергій та Марк піднялися на 9-й поверх будинку, але дах там був зачинений. Тож поліцейські вирішили розділитися та обшукати виходи на дах з інших під’їздів. Завдяки допомозі мешканців будинку патрульним вдалося знайти ключі від даху у другому під’їзді.

   Все це відбувалося вкрай швидко, аби дівчина не встигла заподіяти собі шкоди.

   Піднявшись на дах, поліцейські почали вмовляти дівчину не робити обачних кроків та дати патрульним допомогти їй. Спочатку вона не бажала розмовляти, але трохи пізніше вже пішла на контакт. Результатом перемовин стало те, що дівчина зробила крок назад . Впевнившись, що дівчина на безпечній відстані від краю даху патрульні разом зі слідчим Слов’янського відділу поліції негайно піднялись на дах ліфтерної.
Унизу вже чатували медики.

   Заспокоївши дівчину, поліцейські передали її лікарям.

Последние новости