Новости Славянска

В Славянске на взятке "хлопнули" начальство патрульной полиции

Новости Славянска, 0 комментариев
В Славянске на взятке «хлопнули» начальство патрульной полиции

   Під процесуальним керівництвом Донецької обласної прокуратури співробітниками ТУ ДБР, розташованого у місті Краматорську, за оперативного супроводу Головного відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях на одержанні неправомірної вигоди викрито начальника одного із відділень Управління патрульної поліції в Донецькій області.

   Досудовим розслідуванням встановлено, що у вересні 2020 року начальник відділення безпеки дорожнього руху батальйону патрульної поліції в містах Краматорськ та Слов’янськ УПП в Донецькій області вимагав у мешканця м. Маріуполя неправомірну вигоду. За 8 400 грн правоохоронець обіцяв погодити технічну документацію на встановлення рекламних біл-бордів уздовж доріг у Добропільському районі.

   Під час одержання хабаря у службовому кабінеті зловмисника викрито та затримано у порядку ст. 208 КПК України.

   Досудове розслідування триває. Вирішується питання щодо повідомлення про підозру за ч.3 ст.368 (вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

   Відділ інформаційної політики
   Донецької обласної прокуратури

В Славянске на взятке «хлопнули» начальство патрульной полиции

Последние новости