Новости Славянска

В Славянске планируют реконструкцию стадиона имени Юрия Скиданова

Новости Славянска, 0 комментариев
В Славянске планируют реконструкцию стадиона имени Юрия Скиданова

   12 грудня міський голова Вадим Лях із робочим візитом відвідав стадіон ім. Ю.П. Скиданова.

   Комісія на чолі із міським головою Вадимом Ляхом у складі заступників Юрія Підлісного і Андрія Секлецова, начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Олександра Міщенко, проектувальників, депутатів міської ради та директора комунального закладу «Спортивний клуб за місцем проживання «Культурно-спортивний центр» провели виїзну нараду на стадіоні ім. Ю.П. Скиданова.

   Метою даного візиту є підготовча робота для участі у державній програмі з будівництва стадіонів у 2020 році.

   Для довідки: За ініціативою Президента України у 2020 році планується масштабна кампанія щодо будівництва та ремонту сотні соціальних об’єктів по всій країні. Як зазначив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук: «Пріоритет зараз – оперативно визначити пооб’єктний план, з якими конкретно школами та садочками ми будемо працювати. Плюс 100 шкіл, 100 садочків та 100 стадіонів вже в наступному році – це наша задача. До роботи приступаємо з нового року, а там де технологічно потрібно дочекатися завершення зимового періоду – не пізніше 1 березня».

   На замовлення Слов’янської міської ради у 2018 році виготовлена проектно-кошторисна документація «Реконструкція стадіону імені Ю.П.Скиданова комунального закладу «Спортивний клуб за місцем проживання «Культурно-спортивний центр», яка вже подана для участі у конкурсі проектів державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) на 2020 рік. Проте, з метою ефективного використання наявної проектно-кошторисної документації, прийнято рішення паралельної участі у державній програмі з будівництва стадіонів у 2020 році.

   Присутні на виїзній комісії посадовці та проектувальники проаналізували існуючий проект з реконструкції стадіону на предмет оснащення і технологічних рішень. Міський голова надав відповідні доручення щодо підготовки пропозицій для коригування існуючої ПКД у частині дооснащення стадіону та перерахунку кошторисної вартості актуальної на 2020 рік.

В Славянске планируют реконструкцию стадиона имени Юрия Скиданова

В Славянске планируют реконструкцию стадиона имени Юрия Скиданова


Последние новости