![Квартири подобово у Слов'янську користуються попитом Скільки коштує оренда квартири подобово у Слов'янську](https://karachun.com.ua/static/content/thumbs/1920x1080/5/41/excwdg---c1920x1080x50px50p-up--21d8270b73e0863181f744348ba4a415.jpg)
- Категорія
- Статті
- Дата публікації
- Кількість переглядів
- 1163
У Слов’янську набирає обертів бізнес на подобовій/погодинній оренді житла
Ринок оренди нерухомості у Слов’янську оперативно відреагував на наявність попиту — сьогодні в нашому місті досить багато охочих винайняти квартиру на добу/дві, а комусь достатньо і кількох годин
Сьогодні у відносно тиловому Слов’янську місцеві підприємці намагаються отримати максимум прибутків зі свого бізнесу. Так, хтось пішов в індустрію фастфудів, розуміючи високий попит серед наших військових (часті жителі нашого міста). Хтось заробляє на перевезеннях — возить переселенців з багажем (або окремо) туди та у зворотний бік. Є й чимало таких заповзятливих земляків, хто інвестує у бізнес короткострокової оренди.
Так, сьогодні у Слов’янську, немов гарячі пиріжки, розлітаються квартири — подобово та погодинно. Причому вартість деяких пропозицій не відстає від оренди столичної нерухомості, або, скажімо, від цін у західній частині нашої країни. Наприклад, трикімнатну квартиру зі свіжим ремонтом у Слов’янську пропонують орендувати за 3000 гривень на добу.
![](https://karachun.com.ua/static/content/thumbs/704x/d/e2/aegzyu-fe0899ed3cf8829ccc1c30fb04c09e2d.png)
![](https://karachun.com.ua/static/content/thumbs/704x/3/d7/isdgvh-58f4447f74778cb0714bc8fa80fd7d73.png)
Також є безліч актуальних пропозицій по 1600–2000 гривень за добу. Користуються попитом квартири як у центрі міста, так і у віддалених районах.
![](https://karachun.com.ua/static/content/thumbs/704x/6/b3/kvpaud-62e968a2f3bb981d469b88ccab490b36.png)
![](https://karachun.com.ua/static/content/thumbs/704x/4/17/w253tv-69b5cb7656a4a9faabb00e890f6a1174.png)
Є серед місцевих підприємців рантьє, які купували раніше нерухомість, аби надалі заробити на оренді. Є ті, хто купує квартири зараз (поки ціни ще помітно нижчі за довоєнні) і намагається моментально відбити вкладені гроші на подобовій оренді. А є й більш продумані підприємці — вони орендують квартиру на місяць, а потім здають її в оренду подобово іншим.
Читайте також
-
- Дата публікації
Причому для такого бізнесу не обов’язково перебувати у Слов’янську. У місті вимальовується ціла професія — людина, яка керує вашою нерухомістю: привозить/забирає ключі орендарям, міняє постільну білизну, прибирає у квартирі. За певну комісію ця людина організує повний супровід — від заїзду до від’їзду орендаря.
Тривалість успіху цього бізнесу безпосередньо залежить від ситуації на фронті: якщо Сили оборони України поженуть росіян далеко, то у Слов’янську різко впаде попит на короткострокову оренду. Ну, і якщо, не дай Боже, фронт наблизиться у бік Слов’янська, тоді теж кількість охочих зменшиться.