![Анастасія Волкова в Естонії Настя Волкова була справжньою журналісткою](https://karachun.com.ua/static/content/thumbs/1920x1080/0/67/gh2yxx---c1920x1080x50px50p-up--e91ff25130ed583f66a744a285ca4670.jpg)
- Категорія
- Статті
- Дата публікації
- Кількість переглядів
- 383
Запізніле. Тиждень з Настею Волковою в Естонії
На початку червня 2021 року ми, група працівників регіональних засобів масової інформації України, серед яких був і журналіст Карачуна, перебували в Естонській республіці. У складі групи журналістів з десяти чоловік була і Настя Волкова. Звісно, тоді ніхто з нас не міг уявити собі, що через три роки доведеться згадувати про поїздку до Естонії у зв’язку з трагічною подією — загибеллю Насті
Мета тижневого візиту до Естонії — вивчення досвіду реформ у цій країні. Організатор поїздки — Український кризовий медіа центр. Усі учасники поїздки пройшли попередній конкурсний відбір, який відбувався у кілька етапів.
Справжньою «родзинкою» поїздки був день прильоту до Таллінну — 6 червня, якраз на День журналіста. Звісно, ця обставина додавала візиту особливого шарму!
Настя Волкова була наймолодшою учасницею групи журналістів. На той час вона, здається, працювала на телебаченні у Сєвєродонецьку, і була єдиною в нашій групі телевізійною журналісткою.
Не знаю, скільки часу вона встигла відпрацювати на телебаченні, але її фах телевізійного репортера вбачався в усьому: манері ставити запитання спікерам заходів, швидкості реакції на події, професійному сленгу, умінні «бачити себе по інший бік телеекрану». І хоча під час різних заходів в Естонії, в руках Насті не було мікрофона, інколи було таке відчуття, ніби поряд з нею — відео оператор…
Читайте також
Про що це свідчить? Тільки про те, що Настя Волкова була справжньою телевізійною журналісткою!
Але молодість Насті і її не значний досвід у журналістиці (на той час), зовсім не позначалися на її журналістській майстерності. У цьому ми, її колеги, не раз переконувалися і пізніше, вже після повернення в Україну.
Ми слідкували за її роботою на телебаченні, раділи професійним успіхам, переживали за її безпеку, коли вона вела репортажі з прифронтових територій. І, звісно, вітали Настю з заслуженою державною нагородою — орденом «За заслуги» третього ступеню.
Немає сумніву: якби не трагічна смерть, це була б не остання державна нагорода Насті Волкової.
Було б ще багато цікавих телерепортажів її авторства. Були б реалізовані її особисті задуми і мрії.
Все перекреслив страшний трагічний випадок.
Якби Настя ступила на той клятий пішохідний перехід у центрі Слов’янська хоч на хвилину раніше, якби вона взагалі пішла того дня іншою дорогою! Якби…
Але нічого тепер не повернеш.
Згадаймо про Настю Волкову, переглянувши фотографії з поїздки до Естонії.
Прощання з Настею Волковою відбудеться 4 червня. Початок о 9 годині 50 хвилин. Слов’янськ, Соборна площа.
![](https://karachun.com.ua/static/content/thumbs/704x/7/3d/h6bvbm-89c46419a7f6c4a01da0a28471cf83d7.jpg)
![](https://karachun.com.ua/static/content/thumbs/704x/b/a4/stygrk-7eefbe667b2f7904c1668d27fe7b6a4b.jpg)
![](https://karachun.com.ua/static/content/thumbs/704x/6/18/ptqfni-1f35dc53ac79a6f1bf4c26557b9b3186.jpg)
![](https://karachun.com.ua/static/content/thumbs/704x/a/9c/dhc3i4-6734ea559db987e6152db0da8649e9ca.jpg)
![](https://karachun.com.ua/static/content/thumbs/704x/4/71/hos5bp-d6651c29ba1538caf81ddfea25704714.jpg)
![](https://karachun.com.ua/static/content/thumbs/704x/8/3e/ebkpzn-f06cdf9d1697185376b37ce94c8613e8.jpg)
![](https://karachun.com.ua/static/content/thumbs/704x/d/70/ykhbw5-c17b744b00365ee8b55ec1f70791b70d.jpg)
![](https://karachun.com.ua/static/content/thumbs/704x/8/fa/ruhufg-b5c42ef416153086b2608dd3d767dfa8.jpg)
![](https://karachun.com.ua/static/content/thumbs/704x/4/8b/bng7hb-43407cb37ea0aea066fa80e023be98b4.jpg)
![](https://karachun.com.ua/static/content/thumbs/704x/a/ad/7onzfo-16d11890138c8d64126cd394d3e93ada.jpg)
![](https://karachun.com.ua/static/content/thumbs/704x/4/b1/4qpbb2-adf6a482ec8c89c81b81ecd0f8c3db14.jpg)
![](https://karachun.com.ua/static/content/thumbs/704x/7/0e/btpq5d-2751b005e1b9a22cf1b3d401025220e7.jpg)
![](https://karachun.com.ua/static/content/thumbs/704x/7/56/7uot7l-085459002dfdbc4603a2b309fbfa5567.jpg)
![](https://karachun.com.ua/static/content/thumbs/704x/e/18/m2logu-c440c1c6e42a327594a56168e275418e.jpg)
![](https://karachun.com.ua/static/content/thumbs/704x/b/6f/d3iimc-7de89a6d6143acf86edbda384bb916fb.jpg)
![](https://karachun.com.ua/static/content/thumbs/704x/1/23/3npvly-213f510672b2a8b73be6b664d0537231.jpg)