Ослабление карантина в Славянске: что разрешено с сегодняшнего дня

Комиссия приняла несколько важных решений

   Слов'янська міська рада інформує

Сьогодні 26 травня міська комісія з надзвичайних ситуацій прийняла ряд рішень щодо пом'якшення карантинного режиму у місті, а саме: з сьогоднішнього дня дозволено поводити спортивні змагання без глядачів з кількістю учасників не більше 50.

Дозволено проведення релігійних заходів за умови перебування не більше однієї особи на 10 кв.м. площі будівлі, де проводиться захід.

Відновлюється робота готелів (крім ресторанів у готелях).

Відновлюється робота міського транспорту, у тому числі електричного. Допустима кількість пасажирів у транспорті — за кількістю сидячих місць.. Носіння захисних масок у автобусах і тролейбусах — обов'язкове. Міська рада закликає не створювати ажіотаж на зупинках транспорту і заздалегідь планувати поїздки. “Стоячих” місць у транспорті тимчасово не буде.

У найближчий час почнуть роботу дошкільні навчальні заклади. Кілька діб потрібні для підготовки до специфічної роботи у карантинних умовах та для поставок продуктів харчування нетривалого зберігання. За кожним закладом міська комісія прийматиме окремий дозвіл на його роботу.

З 1 червня дозволяється робота спортивних закладів ( крім проведення групових занять з кількістю учасників більше ніж 10 осіб). Дозволяється проведення у навчальних закладах занять у групах не більше ніж 10 осіб.

Відновлюється робота залізничного транспорту та міжобласні перевезення автомобільним транспортом.