"Укрзалізниця" відновила рух приміських поїздів між Краматорськом та Слов'янськом

Розклад приміських потягів

"Укрзалізниця" відновила рух приміських поїздів між Краматорськом та Слов'янськом. Цю інформацію Суспільному підтвердила начальниця вокзалу станції Краматорськ Любов Пазюра.

"Один електропоїзд відновив рух. Прибуває зі Слов'янська до Краматорська і далі їде на Лозову, вже з Лозової прямує до Краматорська, а з Краматорська їде до Слов'янська", — зазначила.

Любов Пазюра розповіла, що на ці напрямки у місцевих жителів є попит, бо люди не мали можливості майже пів року виїхати до Лозової чи Слов'янська.

"Поки не всі жителі населених пунктів знають про відновлення приміських поїздів", — розповіла Пазюра.

Розклад приміських потягів:

  • Поїзд 6804 сполученням Краматорськ — Слов'янськ щоденно відправляється з Краматорська о 17:00 та прибуває до Слов'янська о 17:33. Він їде через зупинки: Ворота КМЗ, Заводський, Шпичкине, Ясногірка, Герасимівка, Андріївка та зупиняється у Слов'янську.

  • Поїзд 6801 сполученням Слов'янськ — Краматорськ курсує щоденно о 7:05 зі станції Слов'янська та прибуває до Краматорська о 7:37. Він їде через зупинки: Андріївка, Герасимівка, Ясногірка, Шпичкине, Заводський, Ворота КМЗ. Кінцева — у Краматорську.

  • Поїзд 6802 сполученням Краматорськ — Лозова щоденно відправляється з Краматорська о 7:55 та прибуває до Лозової о 11:42. Проїжджає 35 станцій.

  • Поїзд 6803 сполученням Лозова – Краматорськ щоденно їде з Лозової 12:42 та прибуває до Краматорська 16:42.