У Слов’янську — ще двоє загиблих внаслідок обстрілів

У Слов’янську — ще двоє загиблих внаслідок обстрілів

Подробиці від міського керівництва.

Начальник Слов’янської МВА Вадим Лях повідомив, що у Слов’янську зросла кілкість загиблих через ворожі обстріли (дослівно):

Маємо ще двох загиблих від ворожих обстрілів.

На жаль, у харківській лікарні померла 52-річна жінка, що була важко поранена під час авіаудару по центральній частині Словʼянська 13 червня. Лікарі боролися за її життя, але їхні зусилля виявилися марними.

Нагадаю, що у той же день загинули її син, чоловік і свекров.

Також сьогодні під час обстрілу промзони ФАБ-250 загинув один чоловік. Його анкетні дані зараз встановлюємо.