Гетманцев зробив скандальну заяву - особливо дісталося "незадовеленим економікою" киянам та львів'янам

Поради голови парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики усім "стурбованим"

Голова парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, нардеп від "Слуги народу" Данило Гетманцев порадив незадоволеним економічною ситуацією в країні мешканцям "мирних міст" України з'їздити до Харкова чи Запоріжжя. Про це Гетманцев написав у своєму Telegram-каналі.

Депутат вважає, що такий "дводенний тур" може розплющити очі громадянам. Насамперед нардеп звернувся до мешканців Києва та Львова.

Заяву зроблено російською мовою.

"Жителям Києва, Львова та інших "мирних" українських міст, що мляво потягують "Апероль Шприц", обговорюючи заборону кальянів у ресторанах, курс гривні та податкову реформу Шурми (заступник голови Офісу президента Ростислав Шурма. – Ред.), дуже рекомендую дводенний тур Харків – Запоріжжя з ночівлями", – написав Гетманцев.

За його словами, така поїздка допоможе "миттєво повернутися до об'єктивної реальності". Тобто до реальності війни.

"13 трупів з-під руїн бараку, дитячий зошит з кострубатим почерком з-під купи цегляної крихти, люди Північної Салтівки, що живуть під обстрілами в багатоповерхівках без стекол, що протікають з 9-го до 6-го поверху, і з в прямому розумінні слова відсутніми парадними, миттєво повернуть вас до об'єктивної реальності. У ту реальність, у якій трупи в морзі складають на вулиці під навісом, тому що немає місця", – зазначив Гетманцев.