Ворог зменшив кількість атак і дещо змінив їхній напрямок – Генштаб

Найбільш інтенсивно росіяни наступають на Мар’їнку

Противник не відмовляється від наміру повністю окупувати Луганську та Донецьку область. При цьому кількість атак на Донбасі стає дедалі меншою. Минулої доби ворог атакував позиції українських воїнів 19 разів. Про це Генеральний штаб ЗСУ повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Як і вчора, найбільша кількість ворожих атак припала на Мар’їнку – їх тут відбили 12. Росіяни припинили наступати на авдіївському напрямку, натомість почали тиснути на шахтарський. Тут ворог вів наступальні дії в районі Великої Новосілки Донецької області. Успіху не мав.

На куп’янському напрямку ворог вже кілька днів безуспішно намагається наступати в районі Масютівки. На бахмутському напрямку з тим же результатом росіяни вели наступальні дії північно-східніше Оріхово-Василівки та в напрямку Іванівського.

На решті напрямків ворог наступальних дій не проводив. Там він тримає оборону і завдає авіаційних та артилерійських ударів по прифронтових територіях.

Генштаб зазначає, що на полігони республіки Білорусь прибувають визначені підрозділи збройних сил Російської Федерації для проведення заходів бойової підготовки перед відправкою на війну до Україну.