Переселенці можуть отримати грант на власну справу

ВПО можуть отримати грант на власну справу

Допомогу можуть отримати родини з дітьми, які проживають чи зареєстровані в Полтавській, Київській, Івано-Франківській, Чернівецькій або Львівській області

Українці, які постраждали від війни, можуть отримати допомогу від держави та благодійних організацій. В тому числі – на розвиток власної справи.

Благодійна організація «СОС Дитячі Містечка» оголосила грантову програму на створення або відновлення бізнесу, пише Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.  

В межах програми, батьки родин із дітьми з числа ВПО, які проживають чи зареєстровані в Полтавській, Київській, Івано-Франківській, Чернівецькій або Львівській області можуть отримати до 150 тис. гривень. Також вони повинні мати чинний статус ФОП, який вимушено призупинив діяльність або бути готовими відкрити його протягом найближчого місяця.

Організатори планують підтримати не менше сотні підприємницьких проєктів. Сумарний бюджет конкурсу – 10 млн гривень.

У межах програми учасники отримають триденне офлайн-навчання від профільних фахівців, а також консультації експертів та менторський супровід у розробці й реалізації бізнес-плану.

Подати заявку на участь у програмі можна за посиланням.