Новости Славянска

В Славянске хотят отменить повышение тарифов на проезд

Новости Славянска, 0 комментариев
В Славянске хотят отменить повышение тарифов на проезд

   Вчера члены исполкома Славянского городского совета утвердили повышение тарифов на проезд в общественном транспорте. Теперь пассажирам троллейбусов нужно будет отдать за проезд четыре гривны вместо трех, а в маршрутках – шесть гривен вместо пяти.

   В этот же день, 6 февраля, на сайте горсовета была зарегистрирована электронная петиция, в которой её автор просит перед поднятием тарифов повысить качество предоставляемых услуг.

   Публикуем текст петиции (дословно):

   - Шановні влади нашого міста,хочемо звернути вашу увагу на те ,що вартість підвищеного проїзду не відповідає якості послуг перевезення! 

   Вимагаємо спочатку зміни якості послуг,а потім давайте підвищувати вже тарифи! А то перевізники тільки й обіцяють що все робиться,але це тільки на словах вже багато років! За такі гроші мешканці Слов'янська мають повне право їздити з комфортом,а не так як наприклад на маршруті 21а з ранку взагалі не можливо їхати,так як переповнений і пасажири лізуть один одному на голови,та ще й частенько не влазять люди в автобус і доводиться чекати наступного 30 хвилин,а люди на роботу спізнюються! 

   Так давайте ж підвищувати спочатку комфорт у всьому громадському транспорті,а потім ми вже заплатимо за наш комфорт ,не шкодуючи цих грошей! 

   І всі будуть задоволені і перевізники і пасажири! Сподіваємося на ваше розумне рішення! ЖИТЕЛІ СЛОВ'ЯНСЬКА ПРОТИ ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ! А перевізники нехай трохи потурбуються про пасажирів ,а то в маршрутках тільки і зустрічаються водії грубіяни та й возять їх як дрова що і покалічитися можна ! 

   Жителі міста Слов'янська сподіваються на підтримку нашої влади!

   Подписать петицию можно по ссылке

Последние новости