![Жителі Святогірська тепер можуть купувати пальне в своєму місті У Святогірську працює АЗС](https://karachun.com.ua/static/content/thumbs/1920x1080/4/c7/ebahyp---c1920x1080x50px50p-up-wt--275d6396a31327b1f9ae9fb9de299c74.jpg)
- Категорія
- Статті
- Дата публікації
- Кількість переглядів
- 559
Автомобілісти Святогір’я отримали чудовий подарунок
Мирне життя Святогірської громади поступово входить у довоєнну колію. Відкриваються різні об’єкти соціальної інфраструктури, повертається до роботи бізнес. Все це сприяє поверненню жителів громади до рідних домівок
До першої річниці визволення Святогірська у місті відновила роботу популярна автозаправочна станція. Тепер жителям Святогірської громади немає потреби їздити до сусіднього Слов’янська, аби заправити автомобіль чи мотоцикл.
Радіють і власники бензокосарок: відновлення роботи місцевої АЗС вирішує для них проблему придбання пального.
Як відзначають місцеві автомобілісти, вартість пального на цій АЗС дещо вища, ніж, приміром, у сусідніх містах — Слов’янську або Ізюмі. Але загалом вона перебуває в діапазоні цін більшості автозаправок регіону, де торгують якісним пальним. До того ж, з урахуванням витрат на дорогу, які доводилося упродовж минулого року нести автомобілістам Святогір’я, все одно заправляти своє авто на цій АЗС буде дешевше (відстань до Слов’янська — 30 кілометрів, до Ізюма — під п’ятдесят).
Читайте також
-
- Дата публікації
Власники автомобілів, обладнаних газовою установкою, сподіваються, що найближчим часом відновить роботу і газова заправочна станція.
Начальник Святогірської міської військової адміністрації Володимир Рибалкін прогнозує, що у недалекій перспективі у Святогірську можна буде заправляти автомобілі і газом.
Читайте також
-
- Дата публікації