- Категорія
- Статті
- Дата публікації
- Кількість переглядів
- 5
Roche Royal у Святогірську запустив цікаву ініціативу: багато хто вже підхопив її
Поки ми з нетерпінням чекаємо на офіційну інформацію про звільнення Збройними Силами України наступних населених пунктів, у Святогірську вже будують плани на найближче майбутнє.
Як уже повідомляв «Карачун», на сторінках у соціальних мережах готелю Roche Royal учора ввечері з'явилася публікація, в якій керівництво готелю анонсує поновлення роботи та готує приємний сюрприз для перших гостей. Нагадаємо:
- Віримо ЗСУ! Приймаємо замовлення на весілля літо 2023 року! Перша передоплата – весільний торт у подарунок!
А потім ідею від Roche Royal підтримали інші представники бізнесу. Так, у коментарях до публікації з'явилися всілякі пропозиції: Roche Royal дарує весільний торт, а фотограф – безкоштовну фотосесію молодятам у улюбленому готелі, sunrise_horses – прогулянку на коні на території Roche Royal, команда аніматора Наталії Уварової – дарує експрес поздоровлення, кондитер – велику коробку десертів, тренер з фітнесу – групове тренування з пілатес для всіх бажаючих, Ганна Топалова готова безкоштовно організувати весілля в Roche Royal, ведуча з Краматорська – дарує проведення весільної церемонії для молодят, від візажиста – безкоштовний весільний образ.
«Терміново треба заміж…», – прочитавши такі щедрі пропозиції, пишуть у коментарях інші підписники.
Все це свідчить про один безперечний факт: українці – оптимісти! Наші земляки не зламалися! Вони готові відновлювати зруйноване, готові знову запускати бізнес і працювати. І все це вони мріють робити тут – у рідному Святогірську та в інших містах і селах, куди повертається Україна.
![](https://karachun.com.ua/static/content/thumbs/704x/a/54/5kfcbx-6a2b8f151e94b1b808257559a377a54a.jpg)
![](https://karachun.com.ua/static/content/thumbs/704x/7/e5/ef3rkv-8aebc08e140e36408a889b0cb0976e57.jpg)
![](https://karachun.com.ua/static/content/thumbs/704x/4/71/sglnqv-8350b3f72cc369149955d8b58925c714.jpg)
![](https://karachun.com.ua/static/content/thumbs/704x/b/51/buw3js-b2d59118a0e87fd76d07503d24af451b.jpg)
![](https://karachun.com.ua/static/content/thumbs/704x/0/88/n7k3uq-92aacc86846ff14c469a2c98c34ad880.jpg)
![](https://karachun.com.ua/static/content/thumbs/704x/e/50/fodwtr-d64f41a4ba423b01564d6e21e111250e.jpg)
![](https://karachun.com.ua/static/content/thumbs/704x/b/f0/lcaiqd-d839eede84f1ca293cfbec7959435f0b.jpg)
![](https://karachun.com.ua/static/content/thumbs/704x/f/a4/2z23il-2e557be023643ea53a8fc73090450a4f.jpg)
![](https://karachun.com.ua/static/content/thumbs/704x/5/b9/tiiqpx-1bbfea75099d27099044777ea91b7b95.jpg)
![](https://karachun.com.ua/static/content/thumbs/704x/4/dc/td6lqz-6c61cd578f752daa3c001c0f531cedc4.jpg)
![](https://karachun.com.ua/static/content/thumbs/704x/5/06/ml6uwd-446490df4134fad9595e383268ade065.jpg)
![](https://karachun.com.ua/static/content/thumbs/704x/9/5f/7ghzru-f28a32c49343b4e7ef76e023043035f9.jpg)